logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zdjąć simlocka z Motoroli V2288 bez gniazda na kabel?

maciej24 02 Gru 2002 18:55 2294 12
REKLAMA
  • #1 61652
    maciej24
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Witam. W jaki sposób sciągnąć simlocka z motoroli v2288? Nie widzę w niej żadnego gniazda na kabel żeby połączyć ją z komputerem.

    Maciej
  • REKLAMA
  • #2 61656
    KALI
    Poziom 17  
    Posty: 273
    Pomógł: 6
    Ocena: 14
    Powyżej baterii są takie dziureczki - tam podłączamy wtyczke. Ale to nie jest zwykły kabelek tylko potrzebny jest Emmi-Box a to nie tania zabawka....
  • REKLAMA
  • #3 93211
    flapo213
    Poziom 21  
    Posty: 566
    Pomógł: 35
    Ocena: 10
    Należy kupić lub gdzieś nabyć, ten kabelek ma końcówkę którą się zakłada w miejsce karty sim.
  • REKLAMA
  • #4 93222
    dziur
    Poziom 32  
    Posty: 2360
    Pomógł: 49
    Ocena: 8
    nie zdejmiesz tym kablem, tylko emmi box
  • #5 93509
    flapo213
    Poziom 21  
    Posty: 566
    Pomógł: 35
    Ocena: 10
    Przepraszam za pomyłkę. Rzeczywiście Emmi box, złącze to znajduje się bateriami w takiej małej komórce. Przepraszam za pomyłkę. Dla zinteresowanych mogę udostępnić schemat.
  • #6 559799
    Andrrew
    Poziom 12  
    Posty: 101
    Ocena: 4
    Mam Motorola V2288 i chciałbym zdjąć simlocka. W jaki sposób to zrobić najprościej i najtaniej? Wiem, że są dwa sposoby przez: Emmi Box i IMEI.
  • REKLAMA
  • #7 560208
    BADYS
    Poziom 15  
    Posty: 135
    Pomógł: 4
    Ocena: 6
    jednorazowo to najtaniej będzie udać się do serwisu gsm i tam zdjąć smoka,
    potem zostaje po imeiu ale ostatnio podrożały kody, no i na końcu kupić sprzęt ale do najtańszych nie należy
    pozdrawiam
  • #8 560209
    aarecki
    Poziom 20  
    Posty: 364
    Pomógł: 27
    Ocena: 4
    Badys mówi Ok.
  • #9 560540
    Andrrew
    Poziom 12  
    Posty: 101
    Ocena: 4
    ok dzięki
  • #10 560736
    fifii69
    Poziom 29  
    Posty: 1033
    Pomógł: 141
    Ocena: 15
    flapo123 a zrobiłeś sobie emiboxa według tego schematu który posiadasz?? duże koszta jeśli sie zrobi to samemu?? ciekawi mnie to bo w motkach wogóle nie siedze i chcialbym sie w końcu za nie wziąść
  • #11 595844
    BONO
    Poziom 28  
    Posty: 1540
    Pomógł: 74
    Ocena: 18
    a kod aparatu jakim programem sciagnąć?
    poszedł boxem bez problemu
    Załączniki:
    • MOTOROLA T2x88 UNLOCKER v1.0.zip (181.52 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.

Podsumowanie tematu

✨ Zdjęcie simlocka z Motoroli V2288 wymaga specjalistycznego sprzętu, ponieważ telefon nie posiada standardowego gniazda do podłączenia kabla USB. Pod baterią znajdują się małe złącza (dziurki), do których podłącza się specjalny kabel, jednak nie jest to zwykły kabel, lecz wymaga użycia urządzenia Emmi-Box. Emmi-Box to dedykowany sprzęt do zdejmowania simlocków z telefonów Motorola, który umożliwia dostęp do serwisowych funkcji telefonu. Alternatywnie można zdjąć simlocka poprzez wpisanie kodu odblokowującego na podstawie numeru IMEI, jednak kody te są obecnie droższe. Najprostszą i najtańszą metodą jednorazową jest wizyta w serwisie GSM, gdzie simlock zostanie zdjęty profesjonalnie. Dla osób zainteresowanych samodzielnym zdejmowaniem simlocka dostępne są schematy do wykonania własnego Emmi-Boxa, choć wiąże się to z kosztami i wymaga wiedzy technicznej. Kod aparatu można odczytać za pomocą programu ASIM emulującego kartę serwisową TEST CARD. W dyskusji pojawił się również link do instrukcji dotyczących karty serwisowej, co może pomóc w procesie odblokowania.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA