Witam, problem polega na tym że chciałem przestroić w trybie serwisowym BG/DK, po zmianie opcji możliwość zmiany systemów jest, ale fonii nie ma żadnej. Filtr z falą wymieniony , po wróceniu do opcji poprzednich dalej cisza nawet na 5,5. Proszę o pewny wsad do tego tv i jak go przestroić z góry dziękuje i pozdrawiam, Robert.