Witam.
Chassis to cp-775. Wymieniłem trafopowielacz na taki sam ale nowy. Po włączeniu widać cienki poziomy pasek. Kolejno wymieniłem układ odchylania pionowego na nowy, elki w pionie tez nowe. Po włączeniu pokazuje się bardzo dziwny obraz:
https://obrazki.elektroda.pl/95_1236013914.jpg
Pomóżcie mi bo już dochodzę do szału.
Chassis to cp-775. Wymieniłem trafopowielacz na taki sam ale nowy. Po włączeniu widać cienki poziomy pasek. Kolejno wymieniłem układ odchylania pionowego na nowy, elki w pionie tez nowe. Po włączeniu pokazuje się bardzo dziwny obraz:
https://obrazki.elektroda.pl/95_1236013914.jpg
Pomóżcie mi bo już dochodzę do szału.