Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Data na zdjęciu Sony DSC-W30

MRCZ 11 Mar 2009 19:01 2530 2
  • #1 11 Mar 2009 19:01
    MRCZ
    Poziom 17  

Witam!

Wie ktoś może jak włączyć opcję wyświetlania daty na fotografii po zgraniu zdjęć na dysk?

Pzdr

0 2
  • #2 14 Mar 2009 10:54
    tommi270
    Poziom 17  

Datę zapisuje aparat , jak masz wyłączoną to po zrzuceniu na dysk już jej nie włączysz, jedynie pozostaje ci samemu dodanie daty jakimś programem graficznym.

Jeżeli chodzi o daty itp, których nie ma na zdjęciu można je podejrzeć w exifie np. programem Opanda , bądź na szybko we właściwościach pliku wchodząc w zaawansowane.

Swoją drogą po co ci data widoczna na zdjęciu, tylko to szpeci fotkę?

Proszę poprawić treść postu -zdania zaczynamy wielką literą a kończymy kropką - zgodnie z regulaminem pkt. 15. [dzimi]

0
  • #3 14 Mar 2009 21:54
    MRCZ
    Poziom 17  

tommi270 napisał:
    datę zapisuje aparat , jak masz wyłączoną to po zrzuceniu na dysk już jej nie włączysz, jedynie pozostaje ci samemu dodanie daty jakimś programem graficznym.

jeżeli chodzi o daty itp, których nie ma na zdjęciu można je podejrzeć w exifie np. programem Opanda , bądź na szybko we właściwościach pliku wchodząc w zaawansowane

swoją drogą po co ci data widoczna na zdjęciu, tylko to szpeci fotkę?

Proszę poprawić treść postu -zdania zaczynamy wielką literą a kończymy kropką - zgodnie z regulaminem pkt. 15. [dzimi]

Dzięki za odp. Date mam włączoną w aparacie. Data jest mi potrzebna tylko na tych zdjęciach którch nie będę wywoływał tylko trzymał na dysku, jest ich tak dużo że czasem to pomaga w przeciwnym razie oczywiście masz racje. Chyba już doszedłem jak to działa przynajmniej w moim przypadku - dostałem program na płycie wraz z aparatem jak zgrywam za pomocą tego programu to data jest na zdjęciu, a jeżeli go nie używam daty nie ma.

0