Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BLAUPUNKT DUBLIN C32 zawartość pamięci.

KW 21 Mar 2009 04:09 1206 2
  • #1 21 Mar 2009 04:09
    KW
    Poziom 21  

Problem jak w temacie. Potrzebny bin do tego sprzętu.
    Radio samochodowe BLAUPUNKT DUBLIN C32
    Na bocznej ściance następujący napis określający dokładnie model:
    DUBLIN C32 7 642 120 310

Procesor z następującymi napisami:
    8 925 905 029
    M992S0306C

Pamięć typu ST24C16 w wersji SMD

Na oryginalnym uszkodzonym wsadzie radio uruchamiało się na moment aż wyświetlił się cały napis BLAUPUNKT a następnie gasło i tak w kółko. Po wstawieniu przypadkowej pamięci radio zaczęło grać, lecz początkowo nie było zakresów AM w tunerze. Po kilku próbach AM się pojawił, ale nie działa magnetofon. Sygnały sterujące magnetofonem wchodzą do i wychodzą z procesora. Ponadto w radiu nie działa zmiana czułości tunera.
    Dlatego proszę o wsad do tego radia jeżeli ktoś go posiada.

1 2
  • #3 26 Mar 2009 00:51
    KW
    Poziom 21  

Jeszcze raz dziękuję za wsad. Podziękowałem już wcześniej, ale jakiś wielce szanowny moderator uznał za stosowne pouczyć mnie, że w podziękowaniu nie ma konkretów i wyrzucił post do kosza.
    Tym razem są konkrety.
    Na otrzymanym wsadzie radio zachowuje się tak jak na oryginalnym uszkodzonym. To radio nie jest kodowane. Na czystej pamięci działa ale tak samo jak na tej przypadkowej, którą wgrałem wcześniej. Ponadto po wstawieniu czystej pamięci nie było zakresów AM. Pojawiły się dopiero po wielu kombinacjach z klawiaturą.
    Producent w instrukcji serwisowej podaje sposób wgrania lub modyfikacji zawartości tej pamięci poprzez specjalny interfejs podłączony do gniazda z tyłu radia.

0
  Szukaj w 5mln produktów