Posiadam internet Sferia (modemADU - 520C )podłączony jest przez USB.
Komputery to :
1.stacjonarny system XP hom
2.Laptop system Vista hom premium
Modem podpięty będzie do stacjonarnego komputera .
Komputery będą stały 5m od siebie .
Mam takie pytanie czy jak połączę je przewodem crossover po skonfigurowaniu komputerów , to utworzę sieć między nimi i czy internet będzie na tym drugim i na pierwszym.Czy jest jakiś problem z tym , że na jednym jest XP a na drugim vista.
Jeszcze jedno pytanie .W domu mam internet z UPC chce go rozdzielić na drugi komputer ( laptop ) .Chce kupić Router ,czy mogli byście mi polecić jakiś dobry model nie sprawiający problemu w użytkowaniu ani instalacji.W cenie do 250 zł ale jak ma być kiepski za tą kasę to dołożę do lepszego.
Komputery to :
1.stacjonarny system XP hom
2.Laptop system Vista hom premium
Modem podpięty będzie do stacjonarnego komputera .
Komputery będą stały 5m od siebie .
Mam takie pytanie czy jak połączę je przewodem crossover po skonfigurowaniu komputerów , to utworzę sieć między nimi i czy internet będzie na tym drugim i na pierwszym.Czy jest jakiś problem z tym , że na jednym jest XP a na drugim vista.
Jeszcze jedno pytanie .W domu mam internet z UPC chce go rozdzielić na drugi komputer ( laptop ) .Chce kupić Router ,czy mogli byście mi polecić jakiś dobry model nie sprawiający problemu w użytkowaniu ani instalacji.W cenie do 250 zł ale jak ma być kiepski za tą kasę to dołożę do lepszego.