Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

POSZUKUJĘ OSOBY, KTÓRA POSIADA PROGRAMATOR LABTOOL...

gacekx 29 Kwi 2004 11:56 1323 5
  • #1 29 Kwi 2004 11:56
    gacekx
    Poziom 12  

szukam takie osoby, która oczywiście odpłatnie zaprogramuje mi flasha z panasonica GD87 uwalonego przy flashowaniu z uszkodzonym bootem....czyli martwego panasonica po prostu.....

Pozdrawiam.

Łukasz.

ziko77(malpa)wp.pl
    gsm 888 14 99 69

0 5
  • #2 29 Kwi 2004 22:13
    C3zio
    Poziom 2  

dysponuję takim sprzętem.zobacz jakie ma oznaczenie ta pamięć oraz w jakiej jest obudowie, :) nie wiem czy dysponuje stosownym adaptorem(podstawka)

0
  • #3 30 Kwi 2004 12:00
    gacekx
    Poziom 12  

jesli dobrze zidentyfikowałem to kość jest firmy NEC. Poniżej podaję wszystkie oznaczenia jakie są na tej kości:

--------------------------
    I Nec Japan I
    I MC2D446311A I
    I F9-D75X-CR2 I
    I 0312KU410 I
    I I
    -o-------------------------

jest to układ bga, potrzebuję wgrać tam zawartość z GD87, zeby telefonik wstał.
    Jeśli możesz to skontaktuj się jakoś ze mną to odjadę do Ciebie i zaprogramujesz mi tego flasha.
    Dzięki z góry. Pozdrawiam.

0
  • #4 30 Kwi 2004 12:10
    cinekk
    GSM Product Supporter

Na dole jest screen z solucja na naprawe martwego GD67, softowo w niektorych sekcjach troche podobne sa do siebie GD67 oraz GD87. Wszystkie pliki do tej solucji moge podesłać stawiałem tak GD67 i być może i Tobie to pomoże. Ja mialem lekcje z Panasonicami juz dawno temu, ty takze masz kosztowna, mnie i Ciebie tak że powinno to nauczyc najwazniejsze zasady z Panasonicami. Bateria na full i choćby nie wiem co sie dzialo nie wolno jej wyjmowac ! Jezeli telefon po przeflashowaniu sie nie wlancza nie wyjmuj z niego bateri flashuj i probuj wszystkiego do czasu aż sie włączy, wtedy można wyjąć spokojnie baterie.

0
  • #5 30 Kwi 2004 12:22
    cinekk
    GSM Product Supporter

Dobra tamta solucje zostawie może komuś do GD67 sie przyda, a teraz działająca w 80% przypadków, tzn. powinno sie w ten sposob postawić każdego GD87 z usuniętym bootem, język angielski użyty tutaj jest tak prosty że nie ma sensu tego tłumaczyć.

SOLUTION FOR GD87 WITH BOOT ERASED:

1) FLASH WITH GD87_Service_Software_Russian_LG03
    2) FLASH WITH WINMODO TO A39 (BOOT AND FLASH)
    3) FLASH LANGUAGE TO GCD87L57.REL

ALL WILL BE OK!!

Narazie mam link tylko do A39 BOOT http://spazioinwind.libero.it/giuliobe/gad87a39.zip

Ten ruski flasher niestety zajmuje okolo 10mb i znajduje sie na grupie yahoo w 18częściach http://groups.yahoo.com/group/gsm_srv/files/Panasonic/GD87/

0
  • #6 30 Kwi 2004 16:45
    Przemyslaw
    Poziom 28  

Nie sadze zeby labtool zrobil ta pamiec.

0
  Szukaj w 5mln produktów