Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

n 6610 - wyświetlacz

29 Kwi 2004 21:14 1233 12
  • Poziom 11  
    Więc tak... tel wpadł mi do wody, cały sie zamoczył :(:( i tera po właczeniu telefonu na wyświetlaczu włączają się tylko diody, nie ma żadnego tekstu, tylko święcą diody, a potem gasną.
    Teraz najlepsze, na wyświetlaczu nic nie ma... ale... gdy wybiore numer i go zatwierdze to normalnie się z tym numerem łączy. Czy będe musiał wymienić wyświetlacz?? Jeśli tak to ile będzie mnie to kosztowało?? Jeśli nie to co mam zrobić???
    Pomocy!!!!!!!!!!! :(:(
  • Poziom 14  
    Nie ma co od razu wymieniać tego wyświetlacza, najpierw trzeba sprawdzić co może być przyczyną że nic nie pokazuje.
    Rozkręć nokie i wyczyść wszystkie styki (włącznie z wyświetlaczem) specjalnym środkiem do czyszczenia części elektronicznych (jeśli nie masz nic innego to czystym spirytusem).
    Jeśli nie chcesz tego sam robić to daj do serwisu (oczywiście takie zalanie wodą nie podlega gwarancji i trzeba bedzie za usługe zapłacić)
  • Poziom 11  
    czesc mialem juz pare razy taki problem
    tzreba rozkrecic nokie i wyczyscic wyswietlacz i przeczyscic elastometr ta gumke co laczy wyswietlacz
    wyswietlacz to cena gdzies 40 zl masz jeden problem z glowy jesli jest zasieg po zalaniu
    pozdrawiam
    samych sukcesow zycze
  • Poziom 11  
    czesc mialem juz pare razy taki problem
    tzreba rozkrecic nokie i wyczyscic wyswietlacz i przeczyscic styki laczace wyswietlacz
    wyswietlacz to cena gdzies 100 zl masz jeden problem z glowy jesli jest zasieg po zalaniu
    pozdrawiam
    samych sukcesow zycze
    jesli tego nie dasz rady to odezwij sie to ci pomoge albo jak chesz ja sprzedac to ja kupie od ciebie
  • Poziom 17  
    wyswietlacz to cena gdzies 40 zl

raczej do tej noki troszke dozej :) ale pewie to LCD
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    -> misiek162 - w 6610 nie ma elastomera, bo lcd jest na zlaczce i jak juz ktos wspomnial, to koszt jest bardziej w okolicach 100 a nie 40 pln.
    Pozdro,
    Tomasz WL
  • Poziom 11  
    to co mam zrobić?? mam rozkręcić ją i wyczyścić złącze czy to mi nic nie da i trzebabędzie kupić nowy wyświetlacz??
    Co do sprzedaży tego telefonu to prosze sie odezwać do mnie na meila.
  • Poziom 2  
    mam podobny problem (też zawilgocona 6610) , z ekspertyzy w autoryzowanym serwisie wynika że lcd do wymiany - allegro 62zł , ale niepokoi mnie też inna sprawa , jak podłączam telefon do oxygena to nie wykrywa zasięgu ani sieci operatora (oczywiscie soft stoi w miejscu na ramce w której trzeba wpisać pin - nie widze tego ale wiem :))
    soft - można zmieniać w oxygenie , inne bajery też , głośniczek i klawiatura działają

czy ktoś wie jak można naprawić zasięg w tej noki?
  • Poziom 11  
    Badboy Pierwsza sprawa to wyczyścić złącze poprawić jego luty, jeśli to nie pomoże podmienić od kogoś na chwilę LCD jeśli masz taką możliwość, jeśli to nie pomoże szukasz usterki dalej, przyczyn może być wiele. Wyczyszczenie oksydacji w okolicach złącza często pomaga, od tego zacznij.
  • Poziom 15  
    sprawdź czy nie ma jakiegoś nalotu na stykach i reszcie płytki
    niektóre wyświetlacze tez podobnie reagują na słabą mase z płytką (jeżeli jest w obudowie metalowej lub posiada jakąś folie miedzianą itp.)
  • Poziom 11  
    dzięki za pomoc, próbowałem go wyczyścić ale to nie pomogło. niestety nie moge sprawdzić na innym LCD, nie mam od kogo pożyczyć. dzięki za pomoc
  • Poziom 11  
    Cytat:

raczej do tej noki troszke dozej ale pewie to LCD

czy wy się dobrze czujecie wyswietlacz kosztuje bez mała 290 złotych!!!!!
  • GSM Product Supporter
    viruz napisał:
    Cytat:

raczej do tej noki troszke dozej ale pewie to LCD

czy wy się dobrze czujecie wyswietlacz kosztuje bez mała 290 złotych!!!!!

To proponuje odwiedzić allegro i zapoznać sie z cennikiem obowiązującym dla szarego człowieka a nie cenami "serwisowymi". Niby to podobno nie oryginalne wyświetlacze ale wymieniałem już z 5 takich i za każdym razem to co dostawałem było tak dobrej jakości jak oryginał. A koszt to o ile dobrze pamiętam aktualnie jakieś 69zł za wyświetlacz do 6610...