logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Dlaczego Olympus X-790 zawiesza się i wyświetla błędy ekranu?

radekrp90 20 Kwi 2009 18:02 1398 1
REKLAMA
  • #1 6437129
    radekrp90
    Poziom 11  
    Posty: 96
    Pomógł: 1
    Ocena: 18
    Witam, mam problem z aparatem Olympus X-790. Otóż zaczął on mieć swoje "humorki", od jakiegoś czasu stale wiesza sie, a to wyświetla sie biały ekran, a to traci kolory, a to paski na wyświetlaczu. Mam teraz pytanie gdzie może leżeć przyczyna takiego stanu rzeczy. Soft, elektronika, czy może ten model tak ma? Aparat nie spadł nigdy.... prawie nigdy spadł mi dziś jak go w nerwach sprawdzałem po raz ostatni :P

    PS: obstawiam na el. bo czasami jak mocniej wcisnę przycisk to się zawiesza/odwiesza.... płyta główna?? Ale i tak czekam na wasze sugestie.
  • REKLAMA
  • #2 6770189
    Overclocker1989
    Poziom 11  
    Posty: 4
    No ja mam Ten sam problem jest dokladnie to samo
    bede go rozkrecal i sie temu przygladal toi moze cos z tego wyniknie

    Proszę poprawić treść postu -błędy ortograficzne- zgodnie z regulaminem pkt. 15. Zmienić treść możesz za pomocą przycisku "zmień " po prawej stronie postu.[dzimi]
REKLAMA