Witam, mam problem z aparatem Olympus X-790. Otóż zaczął on mieć swoje "humorki", od jakiegoś czasu stale wiesza sie, a to wyświetla sie biały ekran, a to traci kolory, a to paski na wyświetlaczu. Mam teraz pytanie gdzie może leżeć przyczyna takiego stanu rzeczy. Soft, elektronika, czy może ten model tak ma? Aparat nie spadł nigdy.... prawie nigdy spadł mi dziś jak go w nerwach sprawdzałem po raz ostatni
PS: obstawiam na el. bo czasami jak mocniej wcisnę przycisk to się zawiesza/odwiesza.... płyta główna?? Ale i tak czekam na wasze sugestie.
PS: obstawiam na el. bo czasami jak mocniej wcisnę przycisk to się zawiesza/odwiesza.... płyta główna?? Ale i tak czekam na wasze sugestie.