Przyszła dzisiaj do mnie właśnie ta zmywarka tylko mam jeden problem - jak zdjąć ten górny blat abym mógł umieścić go pod blatem kuchennym?
Bardzo proszę o pomoc!
Bardzo proszę o pomoc!
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam