logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Samsung 32Z308P - brak reakcji na pilota, start bez diody standby

lianke 26 Kwi 2009 13:36 4468 6
REKLAMA
  • #1 6458355
    lianke
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Witam, kilka dni temu zakupiłam TV Samsung 32Z308P, wszystko było by pięknie i ładnie gdyby z tv było ok. Działa, ale jest taki problem:

    po naciśnięciu guzika nie włącza się żadna dioda, tv startuje od razu, pilot działa (był sprawdzany) ale tv na niego w ogóle nie reaguje. Sprzedawca upiera się, że u niego z tv było wszystko ok i wszystko działało, zarówno telewizor jak i pilot. Telewizor chodzi, ładnie odbiera, ale włącza się tylko ręcznie. Sprzedawca powiedział, że może pilot jest zakodowany na odbiór dvd (bo ma taką funkcję), ale jak? I powiedział jeszcze, że jak wyłączy się tv z pilota to wtedy jest stand-by. Bez sensu, moim zdaniem po przyciśnięciu guzika na tv powinna zapalić się dioda i pilotem włącza się tv, lub po dłuższym przyciśnięciu diody tv sam powinien startować, a nie po delikatnym przyciśnięciu tv startuje i żadne diody się nie zapalają ( a są dwie).

    Pilot zachowuje się tak jakby nie był od tego Telewizora, a podobno jest. Założone są nowe baterie.

    Czy faktycznie coś się zablokowało?

    Pomóżcie! Czy da się to jakoś naprawić? Czy odsyłać ten tv?

    Samsung 32Z308P - brak reakcji na pilota, start bez diody standby
  • REKLAMA
  • #2 6458414
    bogred
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 3971
    Pomógł: 513
    Ocena: 276
    Dołącz fotkę pilota.
  • REKLAMA
  • #3 6458643
    lianke
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Oto zdjęcia pilota:


    Samsung 32Z308P - brak reakcji na pilota, start bez diody standby

    Samsung 32Z308P - brak reakcji na pilota, start bez diody standby
  • REKLAMA
  • #4 6458742
    bogred
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 3971
    Pomógł: 513
    Ocena: 276
    Nie widzę tu przełączania na DVD... Masz na ten TV gwarancję? Jeśli tak to zajdź do serwisu Samsunga w Białymstoku na ul. Dobrej 14A (tel. 85-7321248) i poproś o sprawdzenie pilota. Jeśli TV jest na gwarancji, to chyba możesz go zgłosić do tego serwisu. Sprawdź warunki gwarancji!
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #5 6462859
    lianke
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Chyba nie ma gwarancji, kupiłam uzywany, rok produkcji 2006

    A jesli nie mam gwarancji to tez mogę zgłosic sie do tego serwisu?
  • #6 6463677
    bogred
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 3971
    Pomógł: 513
    Ocena: 276
    Na pewno tak. Idź przynajmniej sprawdzić pilota. Powinni mieć na czym go sprawdzić.
  • #7 6475226
    lianke
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Bardzo dziękuje za pomoc. Pilot został sprawdzony w serwisie, działa.

    Przyjechał serwisant z Dobrej i naprawił, były zamienione kable, co powodowało, że nie działała dioda i komunikacja na podczerwień. I po problemie! Tylko co na to sprzedający? Okaże się...

    Pozdrawiam,
    Lianke.

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłosił problem z używanym telewizorem Samsung 32Z308P, który nie reagował na pilota i uruchamiał się od razu po naciśnięciu przycisku zasilania, bez zapalania diody standby. Pilot został sprawdzony i okazał się sprawny. Ostatecznie problem rozwiązał serwisant, który stwierdził zamienione kable wewnątrz telewizora, co blokowało działanie diody i komunikacji na podczerwień. Po poprawieniu okablowania telewizor zaczął działać poprawnie.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA