Witam, kilka dni temu zakupiłam TV Samsung 32Z308P, wszystko było by pięknie i ładnie gdyby z tv było ok. Działa, ale jest taki problem:
po naciśnięciu guzika nie włącza się żadna dioda, tv startuje od razu, pilot działa (był sprawdzany) ale tv na niego w ogóle nie reaguje. Sprzedawca upiera się, że u niego z tv było wszystko ok i wszystko działało, zarówno telewizor jak i pilot. Telewizor chodzi, ładnie odbiera, ale włącza się tylko ręcznie. Sprzedawca powiedział, że może pilot jest zakodowany na odbiór dvd (bo ma taką funkcję), ale jak? I powiedział jeszcze, że jak wyłączy się tv z pilota to wtedy jest stand-by. Bez sensu, moim zdaniem po przyciśnięciu guzika na tv powinna zapalić się dioda i pilotem włącza się tv, lub po dłuższym przyciśnięciu diody tv sam powinien startować, a nie po delikatnym przyciśnięciu tv startuje i żadne diody się nie zapalają ( a są dwie).
Pilot zachowuje się tak jakby nie był od tego Telewizora, a podobno jest. Założone są nowe baterie.
Czy faktycznie coś się zablokowało?
Pomóżcie! Czy da się to jakoś naprawić? Czy odsyłać ten tv?
po naciśnięciu guzika nie włącza się żadna dioda, tv startuje od razu, pilot działa (był sprawdzany) ale tv na niego w ogóle nie reaguje. Sprzedawca upiera się, że u niego z tv było wszystko ok i wszystko działało, zarówno telewizor jak i pilot. Telewizor chodzi, ładnie odbiera, ale włącza się tylko ręcznie. Sprzedawca powiedział, że może pilot jest zakodowany na odbiór dvd (bo ma taką funkcję), ale jak? I powiedział jeszcze, że jak wyłączy się tv z pilota to wtedy jest stand-by. Bez sensu, moim zdaniem po przyciśnięciu guzika na tv powinna zapalić się dioda i pilotem włącza się tv, lub po dłuższym przyciśnięciu diody tv sam powinien startować, a nie po delikatnym przyciśnięciu tv startuje i żadne diody się nie zapalają ( a są dwie).
Pilot zachowuje się tak jakby nie był od tego Telewizora, a podobno jest. Założone są nowe baterie.
Czy faktycznie coś się zablokowało?
Pomóżcie! Czy da się to jakoś naprawić? Czy odsyłać ten tv?