W pralce model jak w temacie odłamała się "klamka". Jestem zainteresowana kupnem sprawnych drzwiczek lub klamki wdzięczna będę również za wskazówki co do tego czy w takich przypadkach wymienia się całe drzwiczki, czy tylko ułamaną "klamkę". Dodam, że próby przyklejenia klamki spełzły na niczym. Dziękuję z góry.