Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Technics Amplifier SA-EH570 - dźwięk jest tylko na sekundę.

blaadee man 27 Kwi 2009 17:26 5166 2
  • #1 27 Kwi 2009 17:26
    blaadee man
    Poziom 12  

Witam wszystkich, mam następujący problem odnośnie tego wzmacniacza, na początku problem był z końcówką mocy czyli błąd f61 i wzmacniacz włączał się tylko na parę sekund po czym gasł. Moje przypuszczenia padły na końcówkę mocy RSN311W64, po jej wylutowaniu wszystko było ok wzmacniacz się włączał normalnie. Końcówkę mocy zakupiłem używaną od kolegi z forum, po jej wlutowaniu wzmacniacz się włącza lecz dźwięk pojawia się tylko na około 1 sekundę niezależnie od trybu pracy czy to jest tuner czy cd, regulacja głośności działa, dodam ze wzmacniacz się nie wyłącza tylko ginie dźwięk po niecałej sekundzie. Czy możliwe jest aby końcówka była uszkodzona ?, a może ktoś z was miał taki przypadek. Pozdrawiam

Proszę poprawić temat i zastosować spacje w treści postu.
    GM

0 2
  • #2 28 Kwi 2009 12:41
    blaadee man
    Poziom 12  

Wiem już co jest grane przez uprzejmośc posiadacza takiego sprzętu. Niestety sam wzmacniacz z procesorem dźwiękowym nie będzie działał poprawnie, po odpięciu decka i cd ma to samo co ja, czyli dźwięk pojawia się tylko na zaledwie 1 sekundę. Czy ktoś z forumowiczów wie może jak można pobudzic to do życia mając tylko wzmacniacz z procesorem dźwiękowym? http://foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=6/images2005/20050901171948.jpg link należy skopiowac do przeglądarki aby otworzyc, jedna taśma łączy decka i cd, a łączenie taśmą wygląda tak Technics Amplifier SA-EH570 - dźwięk jest tylko na sekundę.

0
  • #3 20 Sie 2009 10:32
    blaadee man
    Poziom 12  

Witam po przerwie, a wiec nie chcę zakładać nowego wątku w tej samej sprawie więc napisze tutaj jak się ma sprawa z tym technicsem. Otóż dokupiłem pozostałe segmenty wieży dvd, deck, jeszcze jeden procesor dźwięku, lecz niestety problem jest ten sam ,czy możliwe jest aby ta końcówka którą zakupiłem od forumowicza była uszkodzona inaczej ? to znaczy nie wyświetla napisu f61 jak wcześniej lecz też nie gra, tylko przełączając funkcje audio (tuner,dvd,aux,deck dźwięk jest na około pół sek.). Na procesorze dźwiękowym jest sygnał z przedwzmacniacza ponieważ jest widmo dźwięku. Nie wiem już gdzie należy szukać usterki, czy jest jakiś sposób na sprawdzenie końcówki mocy RSN311W64 ? i proszę nie kasować moich postów.

0
  Szukaj w 5mln produktów