Witam,
Czy ktoś z Was w ostatnim czasie demontował panel przedni w którejś z dwukomorowych lodówek Mastercook? Jest to potrzebne choćby do napraw systemy sterowania czy banalnego przełożenia drzwi.
Niestety te wyroby są zrobione ze słabej jakości plastiku i wszystko ugina się pod palcami, aż boję się, że coś pęknie. W instrukcji, w części poświęconej zmianie kierunku otwierania piszą, że należy zahaczyć od góry, aż panel odskoczy, a następnie podważyć do dołu i go zdjąć. Mój problem dotyczy tej drugiej części - jak i gdzie podważyć do dołu?
Zakładam, że robi się to podobnie w większości modeli tego typu, ale instrukcja jest tutaj:
http://www.mastercook.pl/work/product/docs/l4iiCC.pdf
Czy oni celowo tak to piszą, żeby człowiek poległ na takim banale i wzywał serwis?
Czy ktoś z Was w ostatnim czasie demontował panel przedni w którejś z dwukomorowych lodówek Mastercook? Jest to potrzebne choćby do napraw systemy sterowania czy banalnego przełożenia drzwi.
Niestety te wyroby są zrobione ze słabej jakości plastiku i wszystko ugina się pod palcami, aż boję się, że coś pęknie. W instrukcji, w części poświęconej zmianie kierunku otwierania piszą, że należy zahaczyć od góry, aż panel odskoczy, a następnie podważyć do dołu i go zdjąć. Mój problem dotyczy tej drugiej części - jak i gdzie podważyć do dołu?
Zakładam, że robi się to podobnie w większości modeli tego typu, ale instrukcja jest tutaj:
http://www.mastercook.pl/work/product/docs/l4iiCC.pdf
Czy oni celowo tak to piszą, żeby człowiek poległ na takim banale i wzywał serwis?