Witam, chcialem zalozyc syrenke alarmową z wlasnym zasilaniem. Wczoraj kupilem sobie taka syrenke i przewody które od niej wychodzą są o bardzo malym przekroju, czy do podłączenia używac takich samych (cienkich) przewodów? czy dac grubsze? Mam zrobione odcięcie na wylaczniku sensorowym i od niego jest wyjscie sterujące do syrenki ale jest to grubszy kabel niz ten ktory wychodzi z syrenki, wiec jaki przewód zastosowac?