Witam serdecznie,
mam problem z radiem wymienionym w temacie. Polega on na tym, że bardzo cicho gra FM ( LW, MW jak i magnetofon grają znakomicie). Czasami zdarza się, że zaskoczy i gra normalnie, innym razem znów całkowicie milknie. Od wczoraj milczy, ale już tak raz było i sam się "naprawił".
Pytanie jest takie, czy to może być akaś głupota typu odlutowany jakiś element, który mogę sam przylutować czy jakiś poważniejszy defekt? Bo może nawet nie opłaca się naprawiać i lepiej kupić nowe radio.
Dodam tylko, że tematyka elektroniki nie jest mi znana, ale lutownicą potrafię się posługiwać od najmłodszych lat, więc wszelkie proste propozycje naprawy mile widziane:)
Dziękuję i pozdrawiam.
Kamil
mam problem z radiem wymienionym w temacie. Polega on na tym, że bardzo cicho gra FM ( LW, MW jak i magnetofon grają znakomicie). Czasami zdarza się, że zaskoczy i gra normalnie, innym razem znów całkowicie milknie. Od wczoraj milczy, ale już tak raz było i sam się "naprawił".
Pytanie jest takie, czy to może być akaś głupota typu odlutowany jakiś element, który mogę sam przylutować czy jakiś poważniejszy defekt? Bo może nawet nie opłaca się naprawiać i lepiej kupić nowe radio.
Dodam tylko, że tematyka elektroniki nie jest mi znana, ale lutownicą potrafię się posługiwać od najmłodszych lat, więc wszelkie proste propozycje naprawy mile widziane:)
Dziękuję i pozdrawiam.
Kamil