#1 6571089 24 Maj 2009 23:06 radiogaga radiogaga Serwisant RTV Posty: 3116 Pomógł: 398 Ocena: 436 Autor tematu Post #1 6571089 24 Maj 2009 23:06 Sprzęty przywieziony z USA nie znalazłem nigdzie zmiany regionu na Europę.
Pomocny post #2 6571808 25 Maj 2009 09:34 jur1 jur1 Specjalista techniki DVD Posty: 1924 Pomógł: 355 Ocena: 273 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #2 6571808 25 Maj 2009 09:34 Spróbuj skorzystać z porad na str. http://www.videohelp.com/dvdhacks/philips-dvp-5990/9370
#3 6581816 27 Maj 2009 17:12 arturKg arturKg Poziom 14 Posty: 73 Pomógł: 8 Ocena: 11 Pomocny post? (0) Post #3 6581816 27 Maj 2009 17:12 Wgraj soft v.34 do modelu 5990/12 ze strony producenta,powinno zadzialac.
#4 6582491 27 Maj 2009 19:38 radiogaga radiogaga Serwisant RTV Posty: 3116 Pomógł: 398 Ocena: 436 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #4 6582491 27 Maj 2009 19:38 Dziękuję.Trik z Videohelpa pomógł,choć nie było go widać w Googlach.