Witam
Czy istnieje mozliwosc przelaczenia foni z systemu BG na DK bez ingerencji w elektronike? przy strojeniu z menu na zmiane nie reaguje i jest ciagle BG. TV przywieziony z Niemiec.
Prosze o pomoc.
Czy istnieje mozliwosc przelaczenia foni z systemu BG na DK bez ingerencji w elektronike? przy strojeniu z menu na zmiane nie reaguje i jest ciagle BG. TV przywieziony z Niemiec.
Prosze o pomoc.