Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z temperaturą w amplitunerze harman kardon AVR445

06 Cze 2009 17:23 1999 6
  • Poziom 14  
    Czy możliwe jest ustawienie włączania wewnętrznego wentylatora chłodzącego wzmacniacz tak aby włączał się nawet przy cichszym słuchaniu? W tej chwili wiatrak chłodzący uruchamia się tylko gdy słucham głośniej(poniżej -30 punktów na skali głośności). Gdy słucham cicho temperatura wzmacniacza dochodzi do 60stopni na pokrywie i się wyłącza a wentylator nawet się nie uruchomił!!! Jako, że sprzęt jest na gwarancji to go wymieniłem ale drugi egzemplarz zachowuje się identycznie :( Czy to wadliwa seria czy ten typ tak ma?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    O przeciążeniu nie może być mowy bo kolumny są również harman kardon 8ohm zestaw HKTS11. Zestaw kupiony łącznie z amplitunerem.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    albo wymienić na inny model bo to chyba jedyne wyjście :(
  • Poziom 2  
    podobno wgranie najnowszego firmware rozwiązuje problem.
  • Poziom 14  
    Firmware bylo najnowsze wiec to nie wina softu. Wymienilem na model avr255 i ten chodzi bez zastrzezen....gdy pracuje to ma stala temperature 40 stopni. Co najdziwniejsze to ten co go zwrocilem chodzi na sklepie bez problemu!!! Oni maja podlaczony amplituner przez listwe ze stabilizatorem a ja mialem normalnie do gniazdka. Czy to mogl byc problem u mnie z zasilaniem z sieci? Budynek w miare nowy i instalacja ltakze.