Witam. Chętnie bym zlecił jakiemuś elektronikowi, aby wykonał mi obudowę na wymiar z aluminium.
Obudowa ta ma być do zasilacza.
Pozdrawiam
Obudowa ta ma być do zasilacza.
Pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam