#1 6660462 15 Cze 2009 20:43 Snipper42 Snipper42 Poziom 11 Posty: 63 Ocena: 11 Autor tematu Post #1 6660462 15 Cze 2009 20:43 Witam! Jak w temacie, poszukuję schematu do wieży Panasonica SA-AK47E Pozdrawiam!
Pomocny post #2 6661989 16 Cze 2009 08:06 staho1 staho1 Poziom 20 Posty: 180 Pomógł: 59 Ocena: 55 Pomocny post? (+2) Pomocny post Post #2 6661989 16 Cze 2009 08:06 Jest w bazie :https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2776628-30.html#742409
#3 6663462 16 Cze 2009 15:08 Snipper42 Snipper42 Poziom 11 Posty: 63 Ocena: 11 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 6663462 16 Cze 2009 15:08 Hmmm czy ktoś może wiedzieć co jest przyczyną następującej usterki: Po włączeniu wieży nie świeci wogóle wyświetlacz-sama wieża działa w porzadku. podejrzewam brak napięcia -VP z kolei w załączonym schemacie nie ma zasilacza (Płyta B)
Pomocny post #4 6663551 16 Cze 2009 15:27 MAJSTER XXL MAJSTER XXL Poziom 29 Posty: 2064 Pomógł: 164 Ocena: 429 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #4 6663551 16 Cze 2009 15:27 Zasilacz masz na pierwszej stronie ze schematu. W załączeniu brakująca część tej serwisówki. Jakość raczej słaba, tak jak schemat. Załączniki: SA-AK47 (sm).pdf (1.75 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik. Promuję tematy: 10.03.2024 Radio internetowe i odtwarzacz plików audio na ESP32-S3
Pomocny post #5 6663661 16 Cze 2009 15:56 staho1 staho1 Poziom 20 Posty: 180 Pomógł: 59 Ocena: 55 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #5 6663661 16 Cze 2009 15:56 Sprawdż C522,C533,D518 (Z33V),Q512(E -31,5V,C -43V).