Witam wszystkich.
Czy ktoś posiada informację o protokole używanym w magistrali IP-Bus Pioneera?
Zrobiłem odtwarzacz mp3 (cos w rodzaju Yampp'a ) i chcę go wmontować do radioodtwarzacza KEH-P7800R zamiast mechanizmu kasety i sterować jak zmieniaczem MultiCD.
Problem polega na tym że w sieci mało jest konkretnych informacji o tym protokole, jedyne co znalazłem to:
1. http://www.mictronics.de/?page=cdc_proto
2. http://www.vitat.spb.ru/eng/index.php?L1=ip-bus
Ten drugi to gotowy projekt jednak wykonałem go według opisu autora i nie bardzo chce działać z moim radiem.
Chciałbym zrobić cały projekt od podstaw ale właśnie brakuje mi specyfikacji IP-Bus.
Czy ktoś może mi pomóc?
Czy ktoś posiada informację o protokole używanym w magistrali IP-Bus Pioneera?
Zrobiłem odtwarzacz mp3 (cos w rodzaju Yampp'a ) i chcę go wmontować do radioodtwarzacza KEH-P7800R zamiast mechanizmu kasety i sterować jak zmieniaczem MultiCD.
Problem polega na tym że w sieci mało jest konkretnych informacji o tym protokole, jedyne co znalazłem to:
1. http://www.mictronics.de/?page=cdc_proto
2. http://www.vitat.spb.ru/eng/index.php?L1=ip-bus
Ten drugi to gotowy projekt jednak wykonałem go według opisu autora i nie bardzo chce działać z moim radiem.
Chciałbym zrobić cały projekt od podstaw ale właśnie brakuje mi specyfikacji IP-Bus.
Czy ktoś może mi pomóc?