Witam. Zapomniałem kod blokady do mojej nokii 6650 fold. Multiloker nie działa w programie nss nie moge się połączyć. Macie pomysł jak ten kod wywalić do początkowego 12345. dodatkowo robiłem aktualizację oprogramowania poprzez pc suite i nic nie wykasował mi nawet ksiazki a niby się zaktualizował?