logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zresetować kod blokady Nokia 6650 Fold do 12345?

bryszard 19 Cze 2009 19:12 4878 6
REKLAMA
  • #1 6677462
    bryszard
    Poziom 15  
    Posty: 199
    Pomógł: 4
    Ocena: 23
    Witam. Zapomniałem kod blokady do mojej nokii 6650 fold. Multiloker nie działa w programie nss nie moge się połączyć. Macie pomysł jak ten kod wywalić do początkowego 12345. dodatkowo robiłem aktualizację oprogramowania poprzez pc suite i nic nie wykasował mi nawet ksiazki a niby się zaktualizował?
  • REKLAMA
  • #2 6678372
    arem
    Poziom 39  
    Posty: 4615
    Pomógł: 404
    Ocena: 278
    jak nie masz jakiegoś boxa , typu JAF czy MT-Box , to nic nie zrobisz.
    Trzeba uruchomić fon w trybie local mode i zrobić Full Factory reset.
  • REKLAMA
  • #3 6678453
    bryszard
    Poziom 15  
    Posty: 199
    Pomógł: 4
    Ocena: 23
    Czyli tylko serwis lokalny lub nokia center. Telefon na gwarancji więc moze to zrobią za free tylko że daleko mam do nokii. Dzięki za info.
  • #4 6678482
    arem
    Poziom 39  
    Posty: 4615
    Pomógł: 404
    Ocena: 278
    może masz jakiś serwis u siebie - niekoniecznie nokii i autoryzowany - zrobić to można w 2 min.
  • REKLAMA
  • #5 6678492
    bryszard
    Poziom 15  
    Posty: 199
    Pomógł: 4
    Ocena: 23
    Gwarancji nie stracę?
  • REKLAMA
  • #6 6678640
    R*
    Poziom 29  
    Posty: 1425
    Pomógł: 116
    Ocena: 52
    Temat poruszany wielokorotnie.... ale nie tracisz ponieważ nie jest to ingerencja w HW a i serwis nokii nie dowie sie raczej o odczycie kodu :p n
  • #7 6679686
    bryszard
    Poziom 15  
    Posty: 199
    Pomógł: 4
    Ocena: 23
    Dziękuję za info. Temat zamknięty. Pozdrawiam

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zapomniał kod blokady do telefonu Nokia 6650 Fold i nie może go zresetować do domyślnego 12345. Próby użycia Multilokera i programu NSS nie powiodły się. Aktualizacja oprogramowania przez PC Suite nie usunęła kodu ani danych użytkownika. Rozwiązaniem jest wykonanie pełnego resetu fabrycznego telefonu w trybie local mode, co wymaga specjalistycznego sprzętu serwisowego, takiego jak JAF lub MT-Box. Alternatywnie można udać się do autoryzowanego serwisu Nokia lub lokalnego serwisu obsługującego telefony Nokia, gdzie reset można wykonać szybko i bez utraty gwarancji, ponieważ nie ingeruje się w hardware urządzenia.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA