Szukam wyświetlacza TFT (ekranu)do aparatu Fuji F50fd może ktoś ma albo wie gdzie taką część można by kupić może jakiś zamiennik z telefomu komurkowego albo coś...dziękuje i pozdrawiam Piotr.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam