Witam Was Drodzy Forumowicze
Piszę w takiej sprawie otóż:
Chcę zgrać z magnetowidu kasety VHS na komputer za pomocą WinFast tv2000 xp Expert tylko nie wiem jak to wszystko podłączyć razem żeby był jak najlepszy obraz i dzwięk.
Do karty Tv dostałem taki przewód :
Z jednej strony zakończony 9 pinowym wejściem do karty Tv a z drugiej strony mini jack niebieski 3 x chinch (biały, czerwony,niebieski) oraz gniazdo s-video z dwoma strzałkami.
Prosze o doradzenie jakie przejściówki mam kupic?
Proszę o pomoc.
Piszę w takiej sprawie otóż:
Chcę zgrać z magnetowidu kasety VHS na komputer za pomocą WinFast tv2000 xp Expert tylko nie wiem jak to wszystko podłączyć razem żeby był jak najlepszy obraz i dzwięk.
Do karty Tv dostałem taki przewód :
Z jednej strony zakończony 9 pinowym wejściem do karty Tv a z drugiej strony mini jack niebieski 3 x chinch (biały, czerwony,niebieski) oraz gniazdo s-video z dwoma strzałkami.
Prosze o doradzenie jakie przejściówki mam kupic?
Proszę o pomoc.