Tak jak w temacie intresuje mnie to jak zrobić i gdzie mogę kupić wtyk do 3310 tak żeby samemu sobie polutować kabel pod USB.
n[i]kii,potrzeb[]e.[h]
n[i]kii,potrzeb[]e.[h]
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamelektromonter napisał:jeżeli ktoś posiada taki opis to prosze go zamieścić na forum jako załącznik