Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

program na rozpisanie kanałów midi

24 Maj 2004 23:07 2115 7
  • Poziom 11  
    poszukuje programu który potrafi z kazego pliku midi wyciągnąć wszystkie jego kanały i na kazdym z kanałów pokazać wszystkie dzwięki!
    moze mi ktoś dać linka do tego! wiem ze takie coś istnieje ale nigdzie nie moge znaleść!
  • Poziom 27  
    Każdy edytor midi robi coś takiego. Polecam produkty Cakewalk'a. Jeśli chcesz coś bardziej skomplikowanego to Cubase.
  • Spec Elektroakustyka
    Potrafi to Cubase firmy Steinberg (jest to chyba najpopularniejszy i jeden z najlepszych edytorów MIDI).Nie musisz posiadać najnowszej wersji tego programu wystarczy Ci wersja starsza (nawet V.1.0).Można także poszukać uproszczonej wersji Cubase o nazwie Cubasis.
  • Poziom 11  
    bardzo dziekuje za informacje! znalazłem kilka opisów tego programu i wlasnie oto mi chodziło! niemoge tylko znaleść wlasnie tego programu Cubase 3.0 moze ktoś ma??
  • Poziom 14  
    Proponuje jeszcz za czasów kart muzycznych ISA taki program (był dołączany do kart) SESSION doś dobry sekwencer oraz edytor nut w jednym a zarazem bardzo małych rozmiarów.
    Do tej pory robię na nim muzykę. -Przyzwyczajenie?
    Pozdrawiam!
    Załączniki:
  • Poziom 11  
    Guma1975 dzieki zeczywiście niezły programik! ale jak ktoś wie gdzie znajde Cubase 3.0 to niech napisze!
  • Spec Elektroakustyka
    Z programem Cubase jest mały problem.Posiadam Cubase VST 3.5 (oryginał) i nawet jak bym chciał Ci go przesłać to nic z tego!Program ten używa klucza sprzętowego w formie wtyczki którą wkłada się do portu LPT.Bez tego program nie ruszy!Dlatego proponowałem poszukać starszych wersji tego programu gdyż z tego co pamiętam zostały one udostępnione w wersji darmowej.Wszelkie wersje "złamane" posiadają masę błędów.Postaram się znaleść linka do jakiejś starszej i darmowej wersji Cubase.