po załą czeniu do sieci wszystko ok. na chwilę przechodzi w stan pracy a po chwili w stan czuwania.ta sama rzecz przy dołączonym komputerze.
grafika w komp 100% sprawna,przewód połączeniowy i ścieżki tez
czyzby eprom?wygląda na brak komunikacji pomiędzy komp a monitor
co może być przyczyną?
grafika w komp 100% sprawna,przewód połączeniowy i ścieżki tez
czyzby eprom?wygląda na brak komunikacji pomiędzy komp a monitor
co może być przyczyną?