Witam.Poszukuje sterownika do kamerki Creative labs inc VF-0040 pod system Xp.Na stronie producenta szukałem i niestety wszystkie są pod Viste na google tez nie mogłem znaleźć dlatego zwracam się z prośbą do was.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam