Witam,
Od miesiąca męczę się z transmisją szeregową na 8051.
Próbowałem wszystkich trybów. Procków użyłem 89c2051 oraz 89c51.
Wszystkie programy jakie na nich uruchamiałem działały bezbłędnie.
Próbowałem już sprawdzoinych kodów i nic.
Proszę o pomoc. Generalnie chodzi mi o kod w asemblerze od kogoś komu działa i jest mi to w 100% potwierdzić.
generalnie nie zależy mi na trybie 1. Raczej respektował bym pozostałe.
Od miesiąca męczę się z transmisją szeregową na 8051.
Próbowałem wszystkich trybów. Procków użyłem 89c2051 oraz 89c51.
Wszystkie programy jakie na nich uruchamiałem działały bezbłędnie.
Próbowałem już sprawdzoinych kodów i nic.
Proszę o pomoc. Generalnie chodzi mi o kod w asemblerze od kogoś komu działa i jest mi to w 100% potwierdzić.
generalnie nie zależy mi na trybie 1. Raczej respektował bym pozostałe.