Witam. Z odkurzacza czuć było lekki swąd. Po rozebraniu odkurzacza zauważyłem że wirnik jest uszkodzony. Czy jest możliwość wymiany samego wirnika, czy tylko cały silnik. Szukałem na elektrodzie z tym modelem, ale nie ma. Może ktoś z kolegów coś doradzi.