Mam prośbę do szanownego grona forumowiczów, otóż bardzo proszę o kod źródłowy programu, nadającego i odbierającego dane przez rs232, może to być najprostszy programik z nadawaniem i odbiorem powiedzmy tylko znaku. szukam i szukam, próbuje wykombinować coś sam już cały dzień i zabrakło mi cierpliwości więc proszę Was o pomoc. Najlepiej będzie jeśli ów program będzie napisany w C++, malinowo będzie jeśli na platformie Visual Studio, a już całkiem super jeśli w Windows Form Application lub na konsole.
Z góry wielkie dzięki za fatygę i pomoc:)
Z góry wielkie dzięki za fatygę i pomoc:)