logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Uszczelka w lodówce Ardo - wymiana czy regulacja drzwi?

Mirudzik 05 Cze 2004 19:23 4627 3
REKLAMA
  • #1 677174
    Mirudzik
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Prosze o fachowa pomoc uszczelka w mojej lodowce w gornej czesci przestala stykac przy zamykaniu i mam wrazenie ze im dluzej tak sie dzieje tym drzwi lodowki bardziej odginaja sie w tej czesci. Czy potrzebna bedzie wymiana uszczelki; a moze to kwestia wyregulowania drzwiczek? Czekam z niecierpliwoscia na podpowiedzi bo juz mnie ta dziura denerwuje bardzo mocno
  • REKLAMA
  • #2 677425
    stach19
    Poziom 16  
    Posty: 119
    Pomógł: 11
    Ocena: 40
    Witam.
    Ileż ta maszyna ma lat- może coś zaradzimy.
  • REKLAMA
  • #3 677905
    zayzayer
    Specjalista AGD
    Posty: 4260
    Pomógł: 246
    Ocena: 755
    W Ardo jak i w większości lodówek produkowanych obecnie uszczelki
    są niewymienne. W Twoim przypadku może pomóc podniesienie o parę
    mm drzwi (lepiej łapie magnes), a w miejscach gdzie szpara jest
    największa (róg) można cześciowo oderwać uszczelkę i coś podłożyć.
    Sprawdź czy bolec w górnym zawiasie nie poluzował się.
    Bo chyba nie rozjechała się szafka :)
  • #4 678292
    Mirudzik
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam
    Moje Ardo ma okolo 3-4 lat ale wczoraj wpadlam na pomysl zeby zmienic otwieranie drzwi na druga strone i pomysl okazal sie genialny :) nie mam zadnych szpar .... chociaz jedna rzecz mnie zabila ale moze ja sie nie znam? Dlaczego otwory na sruby po drugiej stronie niby na te same zawiasy itd byly o rozmiar mniejsze??? Przeciez w komplecie nie bylo drugiego zestawu srobek??? Jesli ktos z Was ma jakis pomysl chetnie poslucham bo dla mnie to wygladalo tak jak gdyby jedna strone lodowki nagwinrowywal ktos inny a druga inny.
REKLAMA