Prosze o fachowa pomoc uszczelka w mojej lodowce w gornej czesci przestala stykac przy zamykaniu i mam wrazenie ze im dluzej tak sie dzieje tym drzwi lodowki bardziej odginaja sie w tej czesci. Czy potrzebna bedzie wymiana uszczelki; a moze to kwestia wyregulowania drzwiczek? Czekam z niecierpliwoscia na podpowiedzi bo juz mnie ta dziura denerwuje bardzo mocno