witam,
tak jak wyżej, sory za odkopanie tematu ale w sumie juz nie wiem gdzie szukac.
przekopałem wszystkie znane mi fora i nigdzie nie napotkalem na satysfakcjonującą odpowiedz. mianowicie:
mając płyte DVD do dyspozycji jest średnio 4.5 GB, po wgraniu tam obrazu np 800MB pozostaje nie zagospodarowane jakieś 3.7GB.
Czy jest może jakiś sposób abu stworzyć dysk, na którym jest kilka róznych obrazów a przy starcie komputera pojawia sie menu wyboru który z obrazów ma zostac zainstalowany ??
tak jak wyżej, sory za odkopanie tematu ale w sumie juz nie wiem gdzie szukac.
przekopałem wszystkie znane mi fora i nigdzie nie napotkalem na satysfakcjonującą odpowiedz. mianowicie:
mając płyte DVD do dyspozycji jest średnio 4.5 GB, po wgraniu tam obrazu np 800MB pozostaje nie zagospodarowane jakieś 3.7GB.
Czy jest może jakiś sposób abu stworzyć dysk, na którym jest kilka róznych obrazów a przy starcie komputera pojawia sie menu wyboru który z obrazów ma zostac zainstalowany ??