Witam.
Mam takie pytanie odnośnie komunikatorów LAN.
Planuje zrobić od bardzo dawna konferencję klasową za pomącą internetu.
Z funkcją informowania o nowej wiadomość.
Pomyślałem że mogę zainstalować hamachi i jakiś komunikator LAN
(hamachi - Tworzy witalną sieć lan)
Znalazłem wiele komunikatorów, ale czy są takie co mają tylko konferencję bez rozmów prywatnych.
Co sądzicie na ten temat, a może znacie konferencję prze internet.
Myślałem na ty długo:
-strona z RSS ale nie informuje jak jest przeglądarka zamknięta.
-miałem zamiar zrobić stronę i program o informowaniu o nowej wiadomość( ale sam tego nie zrobię ).
- zastanawiałem sie nad programem, ikona koło zegarka klikam dwa razy otwiera sie okno konferencji
Mam takie pytanie odnośnie komunikatorów LAN.
Planuje zrobić od bardzo dawna konferencję klasową za pomącą internetu.
Z funkcją informowania o nowej wiadomość.
Pomyślałem że mogę zainstalować hamachi i jakiś komunikator LAN
(hamachi - Tworzy witalną sieć lan)
Znalazłem wiele komunikatorów, ale czy są takie co mają tylko konferencję bez rozmów prywatnych.
Co sądzicie na ten temat, a może znacie konferencję prze internet.
Myślałem na ty długo:
-strona z RSS ale nie informuje jak jest przeglądarka zamknięta.
-miałem zamiar zrobić stronę i program o informowaniu o nowej wiadomość( ale sam tego nie zrobię ).
- zastanawiałem sie nad programem, ikona koło zegarka klikam dwa razy otwiera sie okno konferencji