Witam, kupiłem niedawno radio RIPSPEED DV720, wszystko było ok tyle że co wieczór musiałem je niestety wyjmować bo nie mam szczęścia i dwa wcześniejsze radia zmieniły właściciela!!!
-
no i tu się zaczęły nowe kłopoty! a mianowicie od ciągłego podłączania i odłączania kostki nie zauważyłem kiedy ułamał się w niej żółty przewód zasilający +12V i raczej na pewno zrobił zwarcie z obudową radia bo teraz tylko świeci podświetlenie przycisków i wyświetlacza!!! Radio ogólnie nie reaguje na nic! nie wysuwa ekranu MARTWE!!! Może i to banalne pytanie ale może ma ktoś jakąś koncepcje co mogło wywalić???? Sprawdziłem wszystkie diody jakie znalazłem na płycie i wyglądają na dobre!! Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi.......
To view the material on this forum you must be logged in.
To view the material on this forum you must be logged in.