Witam,
Sprawa -wydaje się- trywialna.
Otóż potrzebuję wymienić żarówki w lampach mijania w corsie d -2009 r. prod. i pomimo sporego doswiadczenie z mechaniką mam kłopot.
Żarówki po prostu świecą "tak sobie" i zapodamy nightbraker osram (pewnie bez rewelacji , ale może cokolwiek się polepszy...)
Do rzeczy: Kłopot z tym, że w tym wymyśle niemieckiej motoryzacji wymiana żarówek prosta nie jest. Wizja lokalna wskazuje, że z prawej strony mam wykręcić kompletną puchę filtra powierza i tutaj jest zrozumiale. Z lewej z kolei wypada wyciągnąć akumulator (też bez problemu) i sprzynkę bezpieczników (łolaboga, jak to zrobić ?)
Skrzynka jest na zatrzaskach, dwa wypiąłem, ale nadal coś trzyma...
Czyktoś z Was wymieniał żarówki w przeklętej corsie d ?
Acha -dla upewnienia się -w śwatłach mijania tam są h7 ?
Sprawa -wydaje się- trywialna.
Otóż potrzebuję wymienić żarówki w lampach mijania w corsie d -2009 r. prod. i pomimo sporego doswiadczenie z mechaniką mam kłopot.
Żarówki po prostu świecą "tak sobie" i zapodamy nightbraker osram (pewnie bez rewelacji , ale może cokolwiek się polepszy...)
Do rzeczy: Kłopot z tym, że w tym wymyśle niemieckiej motoryzacji wymiana żarówek prosta nie jest. Wizja lokalna wskazuje, że z prawej strony mam wykręcić kompletną puchę filtra powierza i tutaj jest zrozumiale. Z lewej z kolei wypada wyciągnąć akumulator (też bez problemu) i sprzynkę bezpieczników (łolaboga, jak to zrobić ?)
Skrzynka jest na zatrzaskach, dwa wypiąłem, ale nadal coś trzyma...
Czyktoś z Was wymieniał żarówki w przeklętej corsie d ?
Acha -dla upewnienia się -w śwatłach mijania tam są h7 ?