Dlaczego moj temat wyladowal w koszu bez zadnego wyjasnienia?
to jest link do tematu ktory wyladowal w koszu: Link
Uzylem komendy netstat -b podczas dzialania programu i jako obcy adres dostalem: localhost:10080
Odpowiedz ktorej udzielil mi uzytkownik askr nie wniosla zadnej pomocy do mojego tematu.
Przeceiz nie pytam czym jest localhost bo odpowiedz znam. Mozna to wywnioskowac z teresci mojego posta.
Nie dostalem odpowiedzi na moje pytanie. Nadal nie wiem z czym laczy sie moj program i jak mam ustalic ten host z ktorym laczy sie ten program.
Czy na podstawie tego co zwrocil mi netstat mozna zlokalizowac tego hosta?
Czy wogole moge ustalic z czym laczy sie dany program?
to jest link do tematu ktory wyladowal w koszu: Link
Uzylem komendy netstat -b podczas dzialania programu i jako obcy adres dostalem: localhost:10080
Odpowiedz ktorej udzielil mi uzytkownik askr nie wniosla zadnej pomocy do mojego tematu.
Przeceiz nie pytam czym jest localhost bo odpowiedz znam. Mozna to wywnioskowac z teresci mojego posta.
Nie dostalem odpowiedzi na moje pytanie. Nadal nie wiem z czym laczy sie moj program i jak mam ustalic ten host z ktorym laczy sie ten program.
Czy na podstawie tego co zwrocil mi netstat mozna zlokalizowac tego hosta?
Czy wogole moge ustalic z czym laczy sie dany program?