Witam,
w programie WinCC mam 3 przyciski do sterowania:
- High (M1.0) - ma zalaczac A1.0
- Medium (M1.1) - ... A1.1
- Low (M1.2) - ... A1.2
nie moge sobie poradzic, ze jesli nacisne High (M1.0 ustawia sie na "1") to ustawi "1" na wyjsciu A1.0, nastepnie gdy nacisne np Medium to ma ustawic "0" na A1.0 i M1.0 oraz "1" na wyjsciu A1.1.
Ogolnie chodzi o to, ze tylko jedno z tych trzech wyjsc moze byc aktywne, markery tak samo aby przyciski w WinCC odzwierciedlaly stan.
Prosze o pomoc
w programie WinCC mam 3 przyciski do sterowania:
- High (M1.0) - ma zalaczac A1.0
- Medium (M1.1) - ... A1.1
- Low (M1.2) - ... A1.2
nie moge sobie poradzic, ze jesli nacisne High (M1.0 ustawia sie na "1") to ustawi "1" na wyjsciu A1.0, nastepnie gdy nacisne np Medium to ma ustawic "0" na A1.0 i M1.0 oraz "1" na wyjsciu A1.1.
Ogolnie chodzi o to, ze tylko jedno z tych trzech wyjsc moze byc aktywne, markery tak samo aby przyciski w WinCC odzwierciedlaly stan.
Prosze o pomoc