WITAM
monitor jak w temacie brak obrazu iOSD może ktoś ma do sprzedania
scalaki AP3113,AP3114B
POZDRAWIAM
monitor jak w temacie brak obrazu iOSD może ktoś ma do sprzedania
scalaki AP3113,AP3114B
POZDRAWIAM
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam