Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam schematu wtyczki zasilania do radia Toyoty

lukasz726 30 Lis 2009 15:09 7092 4
  • #1 30 Lis 2009 15:09
    lukasz726
    Poziom 26  

Witam.Dostalem radio od kolegi ze stanow,ale nie mam pojecia jak go podlaczyc lub gdzie kupic wtyczke zasilajaca do niego.Prosze o jakas rozpiske gdzie jest gniazdo zasilania (zakladam ze wtyk bialy 20PIN)W zalaczniku foto gniazd w radio.

1 4
  • #2 30 Lis 2009 15:46
    CameR

Moderator Zabezpieczeń Pojazdów

R10 - (24 pin) MIC/Voice command navigation, backup camera, button/Bluetooth speaker.
    R12 - (5-pin) VSS/Reverse/E-brake (tap to ECU E46 & E1)
    R16 - (6-pin blue connector) Video input from the DVD player, RSE unit

1
    Załączniki:
  • #3 30 Lis 2009 15:51
    lukasz726
    Poziom 26  

Nie do konca jest to co mnie interesuje,ale na pewno pomoze w pozniejszym podlaczaniu GPS itd.W przypadku radia dolnego to gniazdo A jest zasilajacym i tu chcialbym sie dowiedziec gdzie mam podlaczyc zasilanie a gdzie glosniki.Nie chce ryzykowac uszkodzeniem koncowki mocy i podlaczac zasilania na pale.Oto link z Amerykanskiego ebaya gdzie dokladnie jest to radio sprzedawane.Prosze administratorow o nie traktowanie tego jako reklame bo nie mam z tym nic wspolnego.Jedynie chcialem pokazac o co dokladnie mi chodzi a tu napisane jet rowniez w czym ono bylo montowane.

Moderowany przez Mirek Z.:

Link usunąłem - p.10.11.

0
  • #5 01 Gru 2009 21:36
    lukasz726
    Poziom 26  

Kolego ja to radio mam w domu.Wymontowane bylo z rozbitej toyoty i nie sadze zeby mial do niej jeszcze dostep.Jesli jest to napisane gdzies na radio to to odnajde.Jednak juz widze ze go nie ma.Nie ma dokladnie tego co mam ale jest z dokladnie takimi samymi gniazdami jak moje tyle ze w innym miejscu.Jest to radio 17006.Nie znam rosyjskiego na tyle by sie zaglebiac na stronie i moze mi pomozesz w odszukaniu tego co szukam.

ps.Dziekuje za pomoc.Dzieki tej stronie znalazlem w googlach po tym oznaczeniu caly schemat radia z dokladnym opisem.Oto stronka:

http://www.castulucci.com/projects/carpc/4runnernavischematic.pdf

Calosc jest w dokumencie pdf

ps.To informacja dla tych co w przyszlosci beda sie meczyc z takim radiem.Nie ma ono koncowki mocy i walcze dalej.Nie ma wyjscia liniowego a na koncowce kupionej u nas nie ma sterowania volume.Radio jest dosc skomplikowane jak dla mnie ktory nie zna sie na radiowce.Wydaje mi sie ze koncowka mocy orginalna jest wpieta do radia, i wysyla jakis impuls z informacja o swojej obecnosci i dopiero wtedy zaczyna dzialac volume.Jak dojde to napisze.Bylbym wdzieczny za opis skrotow nazewnictwa technicznego zastosowanego przy opisie wtyczek na zalaczonym pliku pdf strona 3.Ja zajmuje sie naprawa laptopow i LCD i nie zbyt czesto sie z tym spotykam.

Proszę poprawić pisownię w swoich postach. Reg. pkt 15 i 10.9. Klawisz "Pisownia" może pomóc. [damiancz]

0