logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Amplituner Koda DRA-660 - czy ten zestaw głośników pasuje?

M.I. 02 Gru 2009 22:05 2191 2
REKLAMA
  • #1 7338253
    M.I.
    Poziom 11  
    Posty: 16
    Pomógł: 1
    Witam.
    Posiadam zestaw..

    Informacje jakie się znajdują na tabliczkach znamionowych:

    Głośniki - 2 sztuki:
    Impedancja: 4ohm
    max power: 150W

    Subwoofer pasywny:
    Impedancja: 12ohm
    Rated power: 100W
    Maximum power handling capacity: 200W

    Chciałbym kupić do nich amplituner, niestety jest to sub pasywny a na przerobienie go na aktywny ani nie mam czasu ani wiedzy:/
    Znalazłem sprzęt jak w tytule - KODA DRA-660 z wyjściem na sub pasywny.. i pytanie..
    Czy ktokolwiek wie jak ten zestaw będzie razem pracował?
    Co robić jak nie chce wyrzucać tych głośników i nie chce by stały bezczynnie.
    Każda odpowiedź i pomysł mile widziany:)
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 7338306
    LORD90
    Poziom 20  
    Posty: 424
    Pomógł: 34
    Ocena: 4
    w specyfikacji sprzętu jest ujete te pasywne wyjscie wiec mysle ze powinien sie sprawdzic glosnik bedzie mial zapas i nie bedzie się męczyc, aczkolwiek radze poczytac o ampliku gdzyz trafilem na opinie ze lapie tylko silne sygnaly radia ;)
  • #3 7338422
    M.I.
    Poziom 11  
    Posty: 16
    Pomógł: 1
    no tak w specyfikacji http://www.koda.pl/produkt/10/AMPLITUNER_DVD_KODA_DRA-660
    info:
    "5x30W (4 ohm) + 60W RMS dla subwoofera pasywnego"
    Czyli impedancja głośników ok, a co z subem?
    Czytałem już troszkę i to że łapie tylko mocne sygnały radia to przeżyję ;) Bardziej martwi mnie brak stand-by (choć może dzięki temu nie zaśpię bo będę musiał jednak wstać by rano włączyć muzyczkę :D ) i duże prawdopodobieństwo uszkodzenia napędu dvd w dość krótkim czasie.
    Pozostałe modele amplitunerów z wyjściem na pasywny sub jakie znalazłem to:
    CAT CS-907
    PANASONIC SA-HT80
    i chyba dość mocny Technics SA-AX6 i SA-AX7
    Ktoś zna jeszcze jakieś?
REKLAMA