Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowanyAby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany A "poguglaj" trochę i podzwoń. Niby są, a czy faktycznie?
Już byłem na tych stronach, ale jeśli w Panasonicu dostałbym oryginał chociaż droższy to wolałbym oryginał. Ale ponawiam moją prośbę, może znajdzie ktoś u siebie jakiś oryginał z wylutu. Zapłacę uczciwą cenę.
✨ Użytkownik poszukuje trafopowielacza ZTFK33005A lub HR8327 do telewizora Panasonic z chassis Z7. W odpowiedziach podano kilka linków do sklepów internetowych, jednak niektóre z nich nie mają dostępnych poszukiwanych modeli. W Panasonicu dostępny jest oryginalny trafopowielacz, ale jego cena wynosi około 160 zł. Użytkownik preferuje oryginał, nawet jeśli jest droższy, i prosi o pomoc w znalezieniu takiego elementu. W dyskusji wspomniano również model telewizora TX-21S4TP oraz inne modele, w których mogą być używane różne trafopowielacze. Wygenerowane przez model językowy.