Mam problem ze sterownikami do dźwięku.
Po formacie dysku i wgraniu nowego systemu nie mam dźwięku, szukałem po przez google sterowników ale po zainstalowaniu pierwszej części (VIA-hyperio...) nie daje się zainstalować Ad1985(pojawia się komunikat że sterowniki nie są zainstalowane). Dodam, że jestem laikiem i robię to pierwszy raz, niestety nie posiadam płyty ze sterownikami.
Może coś źle robię, jak się poprawni powinno instalować sterowniki?
ID płyty głównej 09/02/2004-VT8377/VT8235-A7V8X-X
Nazwa płyty głównej Asus A7V8X-X
Kontrolery dźwięku, wideo i gier
kodery-dekodery audio
kodery-dekodery wideo
standardowy port gier
starsze sterowniki audio
starsze urządzenia ...
urządzenia sterujące mediami
Pomoże mi ktoś?
System to Windows XP professional wersja 2002, service pack 3
komputer AMD Athlon (TM) XP 2200 1.79 GHz, 512MB RAM
Po formacie dysku i wgraniu nowego systemu nie mam dźwięku, szukałem po przez google sterowników ale po zainstalowaniu pierwszej części (VIA-hyperio...) nie daje się zainstalować Ad1985(pojawia się komunikat że sterowniki nie są zainstalowane). Dodam, że jestem laikiem i robię to pierwszy raz, niestety nie posiadam płyty ze sterownikami.
Może coś źle robię, jak się poprawni powinno instalować sterowniki?
ID płyty głównej 09/02/2004-VT8377/VT8235-A7V8X-X
Nazwa płyty głównej Asus A7V8X-X
Kontrolery dźwięku, wideo i gier
kodery-dekodery audio
kodery-dekodery wideo
standardowy port gier
starsze sterowniki audio
starsze urządzenia ...
urządzenia sterujące mediami
Pomoże mi ktoś?
System to Windows XP professional wersja 2002, service pack 3
komputer AMD Athlon (TM) XP 2200 1.79 GHz, 512MB RAM