Witam.
Niedawno kupilem laptopa z zintegrowaną kartą dzwiękową. Kupiłem też głosniki logitetch x530. Nie wiem jak podłączyć je ponieważ mają one 3 wtyczki. A ja w laptopie mam tylko jedno wejście. Do głosników dodano również przejścióke 3jack na 2chinche.
Jak podłączyć te głośniki pod komputer.
Niedawno kupilem laptopa z zintegrowaną kartą dzwiękową. Kupiłem też głosniki logitetch x530. Nie wiem jak podłączyć je ponieważ mają one 3 wtyczki. A ja w laptopie mam tylko jedno wejście. Do głosników dodano również przejścióke 3jack na 2chinche.
Jak podłączyć te głośniki pod komputer.