logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Głośniki Logitetch x530 - jak je podłączyć do notebooka?

mp256 28 Gru 2009 23:20 1231 3
REKLAMA
  • #1 7450366
    mp256
    Poziom 10  
    Posty: 14
    Pomógł: 1
    Ocena: 2
    Witam.
    Niedawno kupilem laptopa z zintegrowaną kartą dzwiękową. Kupiłem też głosniki logitetch x530. Nie wiem jak podłączyć je ponieważ mają one 3 wtyczki. A ja w laptopie mam tylko jedno wejście. Do głosników dodano również przejścióke 3jack na 2chinche.
    Jak podłączyć te głośniki pod komputer.
  • REKLAMA
  • #2 7450406
    SHOT-COMP
    Poziom 14  
    Posty: 104
    Pomógł: 7
    Ocena: 2
    Witam.
    Są to głośniki 5.1 ?
  • REKLAMA
  • #3 7450412
    mp256
    Poziom 10  
    Posty: 14
    Pomógł: 1
    Ocena: 2
    tak
  • #4 7450493
    SHOT-COMP
    Poziom 14  
    Posty: 104
    Pomógł: 7
    Ocena: 2
    to niestety ich tak nie podłączysz.
    Jedyne co możesz zrobić to kupić sobie jakąś kartę muzyczna na USB albo PCMCIA jeśli laptop Twój posiada taki port. Tylko kupić kartę muzyczna 5.1.
REKLAMA