Witka!
Już tu pisałem w sprawie wskaźnika wysterowania!
Teraz szukam tranzystorków BC238 i nikt tego nie ma
Jest do tego jakiś zamiennik??
Z góry dzięki,
Już tu pisałem w sprawie wskaźnika wysterowania!
Teraz szukam tranzystorków BC238 i nikt tego nie ma
Jest do tego jakiś zamiennik??
Z góry dzięki,