Po załączeniu jednostki dioda na monitorze normalnie się zapala i świeci na kolor zielony (czasami jednak zdarza się,że miga zielonym światłem) jednak ekran pozostaje czarny. Podłączony pod inną jednostkę zachowuje się podobnie. Monitor kilka lat działał bez zarzutu, jednak ostatnio zaczął włączać się dopiero za drugim, trzecim razem. No a w tej chwili już zupełnie nie chce się uruchomić. Proszę o jakieś wskazówki.