Witam ,kilka dni temu zamontowałem używaną pralkę gorenje WA22s i okazało się że część programów nie działa.Na panelu nie są sprawne górne programy -/mocno zabrudzone,60/90°C, 60°C,40°C,40°C. Stwierdziłem że wciśnięty i zablokowany jest mikro-wyłącznik na panelu z opisem 60/90°C i z tego powodu żona truje mi głowę. Za kilka dni muszę się dostać do panelu aby usunąć usterkę i na pierwszy rzut okiem nie wiem jak się do niego dostać a nie chcę uszkodzić pokrywy pralki. Proszę o pomoc jak się dostać panelu pralki.Na wszelki wypadek przedstawiam jak wygląda panel.