Witam,
mam żelazko firmy BOSCH model sensixx cosmo - niestety przyszedł czas że osadził się kamień na wylotach pary .... czy macie może jakiś sposób aby go usunąć?
Pozdrawiam
Piotr
mam żelazko firmy BOSCH model sensixx cosmo - niestety przyszedł czas że osadził się kamień na wylotach pary .... czy macie może jakiś sposób aby go usunąć?
Pozdrawiam
Piotr