Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

odzysk skasowanych danych dyktafon Olympus VN5500

mayday25 01 Mar 2010 11:43 6897 6
  • #1 01 Mar 2010 11:43
    mayday25
    Poziom 12  

Witam ,czy ktoś wie jak można odzyskac skasowane dane z dyktafonu Olympus VN5500 system plikow fat.Pozdrawiam

3 6
  • #2 01 Mar 2010 12:19
    autoserwistech
    Poziom 13  

Witam kolegę z branży motoryzacyjnej

Powiedz, czy po podłączeniu do komputera dyktafon jest widoczny jako kolejny dysk? Czy masz do niego dostęp jak do normalnego dysku, lub PenDrive'a, czy możliwy jest tylko za pomocą jakiegoś programu dostarczonego przez producenta?

Jeśli jest widoczny jako kolejny dysk, to przejrzyj programy do odzyskiwania danych (polecam R-Studio), podłącz dyktafon do komputera, i w programie do odzyskiwania danych zaznacz go do skanowania na obnecność plików - powinno znaleźć istniejące tam nagrania i nie powinno być większego problemu z odzyskaniem.

Pozdrawiam

-1
  • #4 01 Mar 2010 15:42
    mayday25
    Poziom 12  

tak mam do niego dostęp jak do dysku nie potrzebny jest zaden program do obsługi,jesli chodzi o R-Studio mam w wersj ang i nie bardzo wiem jak sie nim posługiwać.Czy mógłbys mi podpowiadziec jak tym programem sie odzyskuje?

1
  • #5 01 Mar 2010 15:51
    migol21
    Specjalista HDD Recovery

Skoro masz R-Studio mam rozumieć masz na niego licencje jeśli masz na niego licencje możesz rozmawiać ze wsparciem do programu. I tam kieruj swoje pierwsze pytania i problemy.

0
  • #6 03 Mar 2010 08:26
    autoserwistech
    Poziom 13  

A czy kolega migol21 nie wziął pod uwagę że niektóre programy które wymagają licencji mogą być używane jako shareware przez jakiś czas, lub z ograniczoną funkcjonalnością?
    Po drugie chyba nie jest to dyskusja na temat licencjonowania oprogramowania, oraz nt wsparcia technicznego producentów - tym bardziej, jeśli kolega mayday25 napisał, że w związku z angielską wersją programu ma problem z jego obsługą, to kolego migol21 powinieneś być na tyle domyślny i wziąć pod uwagę, że support w języku angielskim może nie rozwiązać problemu kolegi.

A co do problemu koleki mayday25 - zaznacz w R-Studio dysk (ten który jest widoczny jako dyktafon) i kliknij na przycisk scan - minie troche czasu i pokaze liste znalezionych plików zaznaczasz te ktore chcesz odzyskac i klikasz na recover diles - to takie male naprowadzenie na obsluge programu.

Pomóc może strona: www.translate.google.pl

Moderowany przez Mery84:

Regulamin forum p. 14 - przeczytaj ogłoszenia, a potem głoś teorie, że coś nie w porządku z naszą pomocą. Pisze wyraźnie - pomagamy sobie darmowymi narzędziami. Wszystko na ten temat.

-1
  • #7 03 Mar 2010 08:45
    migol21
    Specjalista HDD Recovery

Kolego autoserwistech najpierw poczytaj regulamin :
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1118407.html
    Niech kolega nie robi wody z mózgu i R-Studio nie ma możliwości odzyskania danych bez zakupu licencji.

Cytat:
    Jeśli jest widoczny jako kolejny dysk, to przejrzyj programy do odzyskiwania danych (polecam R-Studio), podłącz dyktafon do komputera, i w programie do odzyskiwania danych zaznacz go do skanowania na obnecność plików - powinno znaleźć istniejące tam nagrania i nie powinno być większego problemu z odzyskaniem.

0
  Szukaj w 5mln produktów